Banyo Kabinleri

Banyo Kabinleri

Lüks Duşakabinler

 banyo dusakabin

Lüks Duşakabinler

Cam Duşakabin Sistemlerinde 8 mm serisi, 2013 yılı ilk çeyreğinde piyasaya sürülen 8 mm sürgülü sistem parlak krom cam duşakabin uygulama görseli. Halkalı İstanbul Sarayları’nda montajı nı gerçekleştirdiğimiz 8mm lüks seri duşakabin modeli banyoların trendi.

Lüks duşakabinler kategorisinde 8 mm temperli güvenlik camları, parlak pirinç aksesuar donanımları ve sürgü sistemiyle banyo batarya duş başlığı klozet kapağı gibi metaryellere uyum sağlaması bakımından banyo dekorunu tamamlamaktadır. % 100 su sızdırmazlık garantisiyle duşakabin sınıfının en üst serisi..

 

ÇAMLICA® Güvendir

 

Author: dus kabin

Share This Post On
468 ad

1 Comment

  1. Çamlıca Creative®
    İç Mimar & Tasarımcı Sayın Abdullah Görünür Beyefendinin isteği doğrultusunda çalıştığımız, 8 mm Creative Seri 2 sabit ortadan bir kanatlı sürgülü sistem..
    Sol kolda lavabo ve dolap çıkıntısı bulunduğundan kısa bir sabit cam peneli kullandık. Esasında duş kabinimizdeki sistem bu camdan sonra çalışıyor. Kalan kısmı ikiye bölerek sağ tarafta klozet olması sebebiyle sabit cam ortada da hareketli kanat camımızı kullandık. Haliyle istediğmiz noktadan ve en kullanışlı şekilde duş alanına giriş imkanı yarattık.

    Post a Reply

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>